Zabezpieczenia posadzek

Polimeryzacja podłóg i impregnacja posadzek

Impregnacja posadzki betonowej gliwice
Impregnacja ( zabezpieczanie) posadzek betonowych akrylami i krzemianami
Impregnacja posadzki gresowej katowice
Impregnacja oraz zabezpieczanie posadzek powłokami polimerowymi
polimeryzacja podłóg opolskie i slaskie
Posadzka z wykładziny PCV zabezpieczona polimerami

Pokrycie posadzki warstwą ochronną z polimerów spowalnia proces zużycia się podłoża oraz ułatwia codzienne utrzymanie czystości.

Zabezpieczenia polimerowe 'przyjmują' na siebie obciążenia - to one ścierane są w trakcie użytkowania podłogi, a nie sam materiał, z którego jest wykonana. Dedykowane do impregnacji preparaty wnikają w pory i kapilary ( mikroskopijnej grubości rurki występujące w strukturze ) materiału, z którego wykonana jest posadzka i tym samym uniemożliwiają osadzanie się tam zabrudzeń.

Impregnować oraz zabezpieczać specjalnymi powłokami polimerowymi można, po wstępnym i dokładnym doczyszczaniu, posadzki nowe oraz już długo użytkowane. W zależności od upodobań, można zastosować impregnaty matowe, które są zupełnie niewidoczne oraz takie, które nadadzą posadzce połysk, tzw. 'wet look', czyli efekt 'mokrej podłogi'. Nasza firma wykonuje impregnacje akrylami, krzemianami oraz zabezpieczenia powłokami polimerowymi podłóg wykonanych z:

  • betonu zacieranego
  • PCV
  • płytek gresowych
  • kamienia naturalnego - granitu, marmuru
  • kostki brukowej
^do góry

Zebezpieczanie posadzek warstwami z polimerów, impregnacja posadzek betonowych: Katowice, Gliwice, Wrocław, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Oświęcim, Czeladź, Sosnowiec, Dabrowa Górnicza, Tychy, Jaworzno, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Knurów, Mysłowice, Opole, Kluczbork. Wojwództwa: śląskie, opolskie, dolnoślaskie i małopolskie. Większe zlecenia wykonujemy na terenie całego kraju.

Czyszczenie posadzek

Mycie elewacji i przeszkleń

Wynajem maszyn czyszczących

Obsługa fontann i basenów

Sprzątanie, czyszczenie, doczyszczanie

Sprzątanie przemysłowe

^do góry